Predmetová komisia: Telesnej výchovy

- Okresné kolo v cezpoľnom behu 27.9.2017

- 5.10.2017 Deň župy  - netradičné športové disciplíny

- 10.10.2017 Memoriál Marie Zavarskej 10 x1000 m chlapci a 5 x 800 m dievčatá

- Príprava na lyžiarsky kurz pre 1. ročník. Priniesť svojim učiteľom TSV 25,-Eur na  lyžiarsky kurz  v stredisku Jasná -Chopok v termíne 14.112018-19.1.2018. V cene je doprava, ubytovanie v turistickej časti hotela Kosodrevina, celodenná strava a skipasy na celé stredisko. Výstroj si musí každý účastník zabezpečiť sám. Ak niekto nemá výstroj, je potrebné to nahlásiť učiteľovi TSV. Je možnosť v obmedzenom množstve požičať školskú výstroj.

- Okresné kolo vo veľkom futbale

Začiatok školského roku 2017/2018

Prajeme veľa študijných a športových úspechov v novom školskom roku !!!!

Akcie do konca školského roka

Do konca školského roku nás ešte čaká pár pekných akcií ako napríklad : KOŽAZ-y pobytovou formou všetkých 3. ročníkov vo Vyšnej Boci a v Tatranskej Lomnici, ďalej výberový turistický kurz 2.D triedy v Jasnej, ďalej účelové cvičenia 1.a 2. ročníkov, majstrovstvá Slovenska Gaudeamus igitur v Trnave alebo Branný  súboj stredoškolákov  v Trnave.

Akcie v mesiaci apríl 2017

-   Okresné kolo v atletike 4.4. 2017