Predmetová komisia: Spoločensko-vedná

15. novembra 2017 študenti prvého ročníky mali možnosť stretnúť sa s PhDr. Pavlom Dvořákom - historikom, spisovateľom, charizmatickým človekom. V pútavej prednáške hovoril o svojich knihách, o Alžbete Báthory.

Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

November 2017

Žiaci I. B triedy navštívili v Bratislave výstavu Human body.

Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii školy.

Žiaci štvrtého a tretieho ročníka počas troch dní 24. - 26. októbra 2017 absolvovali náročnú, ale peknú exkurziu. Zamerali sme sa nielen na mestá, v ktorých pôsobili, študovali naši spisovatelia, ale aj na prírodné krásy stredného a východného Slovenska. Prvý deň sme navštívili Topoľčianky, Zlaté Moravce, Kremnicu, Španiu dolinu. Druhý deň boli naším cieľom Medzilaborce - Múzeum moderného umenia Andy Warhol. Po ceste sme sa zastavili v Prešove a na Dukle.Tretí deň sme sa prechádzali po Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline. Nezabudnuteľný zážitok pozerať na svet z výšky...

Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii školy.

20. októbra 2017 triedy I. C a I. D navštívili Mestskú knižnicu v Piešťanoch a upevnili si poznatky z učiva slovenský jazyk - získavanie a spracovanie informácii, zdroje informácií.