Predmetová komisia: Odborná - informatika

Súťaže

Výsledky krajského kola súťaže ZENITv programovaní a ZENIT WebDeveloper

V dňoch 28. a 29. novembra 2017 sa konalo krajské kolo ZENIT v programovaní. Z našej školy sa ho zúčastnilo 7 žiakov.

Výsledky

Kategória B:

2. miesto  - Peter Bečka

Kategória WebDeveloper:

2. miesto - Matej Černý

3. miesto - Adam Feranec

3. miesto - Tomáš Puvák

Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme k dosiahnutým výsledkom.

[ 30. 11. 2017 ]

Výsledky školského kola súťaže ZENITv programovaní a ZENIT WebDeveloper

Kategória A:

  1.     Tomáš Puvák [57.5]
  2.     Martin Horvath  [57.5]
  3.     Patrícia Pálková [44.5]
  4.     Adam Feranec [33.2]
  5.     Martin Matejka [32.5]
  6.     Matej Černý [29.5]
  7.     Sebastián Samuel Miškev [25.8]
  8.     Patrik Cápay [22.5]
  9.     Matej Šust [19.5]
  10.     Filip Hlavačka [19.0]
  11.     Martin Drozda [17.5]
  12.     Milan Sedmák [0.0]

Kategória B:

  1.     Peter Bečka [19.5]

Kategória WebDeveloper:

  1.     Matej Černý [197]
  2.     Adam Feranec [156]
  3.     Tomáš Puvák [143]
  4.     Nicolas Pomahač [88]

Všetkým súťažiacim ďakujeme za aktívny prístup a gratulujeme k dosiahnutým výsledkom. Celkové výsledky si môžete pozrieť na zenit.ksp.sk

[ 24. 10. 2017 ]

Výsledky krajského kola ZENIT v programovaní

Kategória A:

  • V kategórii A sa zúčastnili 4 žiaci našej školy.
  • 3. miesto získal Jakub Lackovič.

Kategória B:

  • V kategórii B sa zúčastnili 2 žiaci našej školy.
  • 2. miesto získal Martin Matějka.

Kategória Web - Webdizajn:

  • V tejto kategórii sme mali 2 tímy.
  • 2. miesto získal tím Jakub Lackovič a Patrik Bobocký.
  • 3. miesto získal tím Tomáš Kročil a Tomáš Puvák.

Víťazom srdečne gratulujeme a ostatným zúčastneným patrí pochvala za vzornú reprezentáciu školy.

[ 02. 12. 2016 ]

Výsledky školského kola ZENIT v programovaní

Kategória A:

  1. Jakub Lackovič  123.4
  2. Patrik Bobocký       57.9 
  3. Tomáš Puvák         54.9
  4. Michal Janček        50.9    
  5. Patrik Cápay          31.0        
  6. Lukáš Schmelcer  27.9    
  7. Filip Hlavačka        26.9

Kategória B:

  1. Martin Matejka   20.0         
  2. Matej Šust         20.0

Kategória Web:

  1. Tomáš Kročil, Tomáš Puvák      880    
  2. Jakub Lackovič, Patrik Bobocký     860        
  3. Adam Ondrejkovič, René Moravec   475        
  4. Marek Kobida,    Richard Chválny   255

Všetkým účastníkom gratulujeme a postupujúcim želáme veľa úspechov na krajskom kole.

[ 25. 10. 2016 ]

ZENIT v programovaní

Stiahnite si zadania z predchádzajúcich ročníkov pre kategóriu web-dizajn:

Stiahnite si zadania z predchádzajúcich ročníkov pre kategóriu programovanie:

[ 30. 11. 2015 ]

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

Projekt Česko-slovenský študentský časopis Piknik


Cisco Networking Academy Program

JA Slovensko











Študenstská spoločnosť KORAFIGA