Predmetová komisia: Odborná - elektro

Víťazstvo v Európe.

Družstvo SPŠE Piešťany v zložení Jakub Lackovič, Patrik Bobocký a Peter Bečka sa v dňoch 27.4. až 28.4. 2017 zúčastnilo finále EMEA (Europa, Midle East, Afrika) robotickej súťaže NXP Cup v Mníchove a obsadilo prvé miesto v kategórii  High School. Je to súťaž autonomných formulí orientujúcich sa na trase jazdy kamerou. Po minuloročnom treťom mieste v tej istej súťaži je to vynikajúce umiestnenie. Kategória HS je pre stredné školy a porazili tu aj svojich rivalov zo SŠIEŘ Rožnov p/Radhošťom. V robotickom krúžku ich na súťaže pripravuje Ing. Jozef Dragula.

Roboty

Dňa 16.2.2017 sa robotická skupina (9 žiakov) zúčastnila Trenčianskeho robotického

dňa.Traja žiaci súťažili so svojimi robotmi v kategórii " Free style". Túto kategóriu

vyhral žiak našej školy Lukáš Frank. Blahoželáme.

Žiakov pripravoval Ing. Jozef Dragula.

ZENIT - Výsledky.

V krajskom kole súťaže ZENIT 2016 v elektrotechnike

ktorá sa uskutočnila dňa 1.12.2016 v Trnave sa umiestnili

aj naši študenti:

Patrik Bobocký zo IV.B na 3. mieste v kategórii A

Matej Ondrejička z II.B na 3. mieste v kategórii B

Blahoželáme.

ZENIT

Dňa 1.12.2016 sa víťazi školského kola ZENIT-u

Matej Ondrejička II.B (kategória B)

Patrik Bobocký IV.D (kategória A)

zúčastnia krajského kola súťaže ZENIT v elektronike

ktoré sa uskutoční v Trnave.

Držíme palce!