Súťaže

Školské kolo súťaže ZENIT v programovaní [PK INFO]

Školské kolo sa uskutoční v dňoch 18. a 19. októbra 2017 v učebni č. 103.

• 18. októbra je súťaž programátorov (v jazyku C, C++, Python, Java, ...)
  • 19. októbra je súťaž v kategóriách Web a Grafik

Podrobnejšie informácie si prečítajte v Organizačno-technických pokynoch.

[ 04. 10. 2017 ]

1. Okresné kolo v cezpoľnom behu [PK TEV]

Už tradične prvou súťažou, ktorá zahajuje kolotoč stredoškolských športových súťaží je okresné kolo v cezpoľnom behu. SPŠE na nej nemohla chýbať. Oproti minulému roku sa chlapci posunuli o jednu priečku dopredu a skončili na 2. mieste. Výborný výkon podal Samuel Valo, ktorý obsadil v celkovom poradí 2. miesto, na 5.mieste skončil Filip Chmelina a na 9.mieste Martin Straka. Gratulujeme!Družstvo dievčat sme neboli schopní postaviť a tak sa cení 7. miesto Eriky Ábelovej.

[ 03. 10. 2017 ]

25. Branný súboj stredoškolákov Trnava [PK TEV]

Pod záštitou ministra obrany SR sa konal Branný súboj stredoškolákov v Trnave.

Naši chlapci z 3.C triedy v ňom obsadili krásne 3. miesto -  Adam Moravčík, Andrej Skalický, Peter Šulgan a Martin Socha.

Gratulujeme!!!

[ 05. 09. 2017 ]