Súťaže

Celoštátne kolo Olympiády v nemeckom jazyku [PK CUDZIE]

Dňa 26.03.2018 sa konalo celoštátne kolo Olympiády v nemeckom jazyku na Gymnáziu sv.Uršuly v Bratislave na Nedbalovej ulici. Výsledky tejto Olympiády boli vyhlásené v Primacionálnom paláci, v Zrkadlovej sieni za účasti veľvyslancov Nemecka a Rakúska, ako aj usporiadateľov tejto olympiády a nesmierne nás potešilo víťazstvo nášho žiaka Michala Schulza, ktorý sa umiestnil vo svojej kategórii 2D na druhom mieste.

Srdečne gratulujeme a prajem veľa úspechov na budúcich olympiádach nemeckého jazyka.

[ 27. 03. 2018 ]

Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku [PK CUDZIE]

V krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku, ktoré sa konalo dňa 13.2.2018 v Trnave na

Gymnáziu J. Herdu, sa náš žiak Michal Schulz z II.D triedy umiestnil na 1. mieste a postupuje do

celoštátneho kola, ktoré sa bude konať dňa 25.-26.3.2018.

K úspechu srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v celoštátnom kole.

[ 15. 02. 2018 ]

Okresné kolo vo futsale chlapci [PK TEV]

Na peknej bronzovej pozícii zo šiestich tímov skončili naši chlapci v sálovom futbale. Našu školu reprezentovali : Fatura, Hečko, Janiček, Kluc, Kováčik, Masarik, Minárik, Straka, Štetka a Valo. Za 3.miesto gratulujeme!

[ 29. 01. 2018 ]