Súťaže

Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku [PK CUDZIE]

V krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku, ktoré sa konalo dňa 13.2.2018 v Trnave na

Gymnáziu J. Herdu, sa náš žiak Michal Schulz z II.D triedy umiestnil na 1. mieste a postupuje do

celoštátneho kola, ktoré sa bude konať dňa 25.-26.3.2018.

K úspechu srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v celoštátnom kole.

[ 15. 02. 2018 ]

Okresné kolo vo futsale chlapci [PK TEV]

Na peknej bronzovej pozícii zo šiestich tímov skončili naši chlapci v sálovom futbale. Našu školu reprezentovali : Fatura, Hečko, Janiček, Kluc, Kováčik, Masarik, Minárik, Straka, Štetka a Valo. Za 3.miesto gratulujeme!

[ 29. 01. 2018 ]

Okresné kolo vo volejbale chlapcov. [PK TEV]

Ani v turnaji pod vysokou sieťou sa naši študenti nestratili. Obsadili celkove 3.miesto. Reprezentovali nás: Blaha, Filo, Gross, Janček, Kozák, Minárik, Mundi, Novotný a Tóth. Gratulujeme!

[ 29. 01. 2018 ]